yonetiim_Sedat_Ozgur

“Hedeflerimiz Büyük, Değerlerimiz İse En Büyük Hazinemiz”


Kale Kilit ülkemizin sanayileşme sürecine tanıklık etmiş ve bu sürecin içinde var olarak bugün Türk sanayinin lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Kalite, güven ve garanti ilkeleriyle yola çıkan Kale Kilit; bugün üretim anlayışı, markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi ürünleriyle bir dünya markasıdır.

Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle 68 yıldır başarımızı sürdürüyoruz.

Türkiye’de ve dünyada geniş dağıtım kanalına sahip global bir marka olarak kalite ve güven kavramlarıyla anılıyor olmak bizi gururlandırıyor, aynı zamanda da yeni ve daha büyük hedeflere yönelmemiz için güç veriyor.

Türkiye’de kilit sektöründe her zaman ilklere imza atarak ve güvenlik konusunda geliştirdiğimiz yeniliklerle Kale kullanıcılarının kendilerini güvende ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağladık. Bundan sonra lider kilit üreticisi olarak, yenilikçi yaklaşımımızla sektöre yön vermeye devam edeceğiz. Yenilikçilik “Sürdürülebilir Başarı”nın temel anahtarıdır. Kale Kilit olarak bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz.

Kale Kilit olarak önümüzdeki on yıl içinde dünyada on büyük kilit firması arasında yer almayı hedefliyoruz. Yatırımlarımızı bu hedefi gerçekleştirmek üzere planlıyor, yurt içinde ve yurt dışındaki adımlarımızı bu amaç çerçevesinde atıyoruz.

Hedeflerimiz büyük, değerlerimiz ise en büyük hazinemiz!

Sedat Özgür
Yönetim Kurulu Başkanı
Kale Endüstri Holding A.Ş.