Yazlık Evlerde Çelik Asma Kilit Farkı
Yazlık Evlerde Çelik Asma Kilit Farkı

Asma kilitler pek çok farklı alanda kullanımıyla günlük yaşamda özel eşyaların çalınmasına engel olmaktadır. Yazlık evlerde bisiklet, kiler dolabı, balkon kapısı gibi pek çok farklı alanda çelik asma kilit kullanabilirsiniz. Paslanma yapmayan çelikten üretilmiş olan kilitler çeşitli boylarda satışa sunulmaktadır. Kilitlemek istediğiniz kapı, dolap vb. kolların ölçülerine uygun boyutlarda ürün bulma şansınız vardır. Gövdesi dayanıklı pirinçten üretilmiş olan kilitler kırılmaya karşı dayanıklıdır. Kötü hava koşullarında dahi bozulmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz çelik kapı asma kilit ürünleri çift taraftan kilitlenebilmektedir. Sertleştirilmiş çelikten oluşan kancası hırsızlıklara karşı caydırıcıdır. Sarı, döküm ve çelik renk seçenekleri arasından zevkinize uyan ürünü seçebilirsiniz. Yazlık evinizi kapatırken bu kilitlerle eşyalarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Kışın yazlık evlerde hırsızlık gibi olumsuz durumların yaşanmaması için eşyalarınızın en iyi şekilde korunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Asma kilitler eşyalarınızı gönül rahatlığı ile korumanıza yardımcı olacaktır.

Otomatik Cam Kapı Kilit Sistemleri ile Anahtar Derdine Son
Otomatik Cam Kapı Kilit Sistemleri ile Anahtar Derdine Son

Günlük hayatın koşuşturması içerisinde en sık kaybolan eşyaların içerisinde anahtarlar gelir. Özellikle yedeği olmaması durumunda yeniden kilitler alınmalı yeni kilitlere uygun anahtarlar çoğaltılmalıdır. Bu durum çok uzun zaman almasa dahi fazladan iş gücü harcamanıza ve fazladan düşünce gücü harcamanıza neden olacaktır. Bu hem mental olarak hem de fiziksel olarak ek yorgunluğa neden olacaktır. Bu gibi durumlar yaşandığında hemen her kesimden kişinin ilk hayali anahtarsız alanlar olmaktadır. Bu hayale sahip olanlar için ise oldukça uygun olan sistemler gelişmeye devam etmektedir. Bu sistemlerden biri de otomatik cam kapı kilit sistemleri olmaktadır. Otomatik cam kapı kilit sistemleri hem değişen dünyaya uyum sağlarken aynı zamanda oldukça kolay kullanımı sayesinde sadece evlerde değil iş yerlerinde de kullanım için oldukça uygundur.

Gömme Kabin Kilidinin Sağladığı Avantajlar
Gömme Kabin Kilidinin Sağladığı Avantajlar

Spa merkezleri, öğrenci dolapları, spor salonları, sağlık merkezleri gibi alanlarda bulunan kabin dolapları için artık klasik kilitler yerine elektronik gömme ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin avantajlarından biri tüm ahşap veya sac kabin, dolap ve çekmecelere monte edilebilmesidir. Şifre, ID kart veya bileklikle rahatça açılabilen ürünler pratik bir kullanıma sahiptir. Elektronik kabin kilitlerinin tek kullanımlık şifre ile çalışıyor olması toplu alanlarda güvenliği maksimum düzeye çıkarmaktadır. Gömme kabin kilidi ürünleri halka açık alanlarda bulunan tuvaletler için de tercih edilmektedir. Kafe, restoran gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu işletmelerin tuvaletleri için bu ürünler tercih edilebilir. Elektronik kabin kilidi pille çalışmaktadır. Pil enerjisi düşmeye başladığı zaman ürün sizi uyaracak ve pil değişimi için ihtiyacınız olan yeterli zamanı size kazandıracaktır. Bu kilitlerin avantajlarından bir diğeri ise acil durumlarda açılabilmeleridir. ID anahtarını okutarak şifre unutma gibi durumlarda dolabınızı açabilirsiniz.

Sürgülü Kapı Kilidinin Öne Çıktığı 5 Alan
Sürgülü Kapı Kilidinin Öne Çıktığı 5 Alan

Özellikle alan güvenliği için pek çok farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerin bazıları oldukça kolayken bazıları ise oldukça karışık olabilmektedir. Ancak her alanda aynı yöntemi kullanmak hem başarısız sonuçlar verirken hem de maddi ve manevi zararlara neden olabilmektedir. Bu nedenle hangi güvenlik yönteminin hangi alanda kullanılacağını seçmek son derece önemli olmaktadır. Bu güvenlik önlemlerinden en bilinen ve en sık tercih edilenlerinden biri de sürgülü kilitlerdir. Özellikle pek çok farklı alanda kullanıma uygun olan bu sürgülü kilitler gerekli görülen yerlere uygun olarak konumlandırıldığında hem o alan için oldukça yeterli bir koruma sağlarken hem de aynı zamanda pratik ve kolay kullanımı sayesinde hiçbir zorluk ve kullanım sıkıntısı çekmemenize de yardımcı olacaktır.

Yangın Kapısı Nasıl Konumlandırılmalı?
Yangın Kapısı Nasıl Konumlandırılmalı?

Yangın kapısı kullanımı yaşam alanlarında acil durumlarda içeride bulunan kişilerin hızlı bir şekilde tahliye edilmesi için zorunludur. Apartman, hastane, okul vb. gibi yaşam alanlarında yangın kapıları bulunması güvenliği arttırmaktadır. Günümüzde yeni yapılan binalarda yangın kaçış sistemlerinin zaman zaman dairelere de yapıldığını görebilmekteyiz. Yangın kapısı konumlandırılırken binadan çıkış merdivenlerine ulaşımın hızlı olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Genellikle her katta bulunan yangın kapıları asansörün olmadığı ve binanın arka merdiven çıkışına açılan bir koridora konumlandırılır. Yalnızca yangın değil, deprem gibi afetler için de bu kapılar kullanılmaktadır. Binadan hızlıca ayrılmanız gereken durumlar için yangın kapılarının binayı en kolay ve risksiz şekilde terk edebileceğiniz yerde bulunmaları önemlidir. Bu tarz afetlerde asansör kullanmak sakıncalıdır. Dolayısıyla yangın kapıları olası acil durumlarda hayat kurtarıcı rolü görmektedir. 

Anahtarı Kapı Üstünde Unutma Riskini Azaltacak Önlemler Alın
Anahtarı Kapı Üstünde Unutma Riskini Azaltacak Önlemler Alın

Gün içinde pek çok sebepten dolayı unutkanlık yaşayabilirsiniz. Bu unutkanlık anahtarı kapı üzerinde bırakma gibi bir duruma da yol açabilir ve bu durumda eve girmek için birçok işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Üstünde anahtar kalan kapı nasıl açılır sorusunun yanıtını araştırmak yerine Kale Kilit’in acil durum fonksiyonlu silindirini tercih edebilirsiniz. Bu sayede kapı üzerinde anahtar unutma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Çocuklarınızın Güvenliği için Kapı Kilitleri Hakkında Onları Bilgilendirin
Çocuklarınızın Güvenliği için Kapı Kilitleri Hakkında Onları Bilgilendirin

Evde olmadığınızda aklınız çocuklarınızda kalabilir. Bu durumu önlemek için onları evinizdeki kilit sistemleri hakkında bilgilendirebilirsiniz. Örneğin kapı kilitleri konusunda nasıl açılıp kapandığını öğretebilirsiniz. Böylece çocuğunuz siz evde yokken kapıları kilitli tutarak kendini koruyabilir; böylece siz de daha az endişelenirsiniz. Bunun için tabi ki güvenilir kapı kilitlerini tercih etmelisiniz. Bu sayede kapılar kilitli olduğunda hiçbir şekilde kötü niyetlilerin evinize giremeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Kapı Güvenliğinizi Emniyetli Kilit Göbekleriyle Maksimize Edin
Kapı Güvenliğinizi Emniyetli Kilit Göbekleriyle Maksimize Edin

Yaşam alanlarında güvende hissetmek, insanın en temel ihtiyaçları arasındadır. Güvenlik denince de akla ilk gelenlerden biri kilit sistemleridir. Farklı parçalardan oluşan kilit sistemleri, evleri ve iş yerlerini kötü niyetlilere karşı korur. Bu sistemin önemli parçalarından biri olan kilit göbeği de olmazsa olmazdır. Kilitlerin daha sağlam, dayanıklı ve güçlü olmasını sağlayan göbekler seçerek evinize dışardan girmek isteyen yabancıları etkili bir şekilde uzaklaştırır.

Kişisel Dolaplarda Çelik Asma Kilit Kullanımının Önemi
Kişisel Dolaplarda Çelik Asma Kilit Kullanımının Önemi

Dolaplar, eşyaların düzenli bir şekilde saklanması için kullanılır. Kişiye özel olan dolapların başkaları tarafından açılmaması için önlem almak gerekebilir. Dolap kilit sistemleri kişisel dolabınızda bulunan, maddi ve manevi değeri olan eşyaların korunmasına yardımcı olur. Olası bir senaryoda herhangi bir kayıp ve hırsızlık vakası yaşanmasının engellenmesi açısından büyük bir öneme sahiptir. Kale Kilit sahip olduğu ayrıcalıklı tasarımlarla, ihtiyacınız olan güvenlik açığının kapatılmasını sağlar. Dolap asma kilit seçenekleri bu anlamda en çok tercih edilen güçlü ürünlerden biridir. Bu kilitler, ‘U’ şeklinde bulunan kancasının, dolap için ayrılan delikli yüzeye asılmasıyla kapatılır. Dolap için asma kilit kullanımında tercih edilecek olan ürün farklı boyutlarda, renklerde ve modelde olabilir. Buna karar verirken dolap özellikleri ve korunma ihtiyacı göz önüne alınmalıdır. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz Kale asma kilitleri ile gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı dolabınızın içerisinde bırakabilirsiniz. Asma kilit sistemini güçlendiren çelik materyal sayesinde en güçlü asma kilit ürününü deneyimleyebilirsiniz.

 

İş Yerinizde Güvenliği Geçiş Kontrol Sistemleri ile Sağlayın
İş Yerinizde Güvenliği Geçiş Kontrol Sistemleri ile Sağlayın

İşyerinizde güvenlik önlemi almak için giriş çıkışları kontrol etmeniz oldukça önemlidir. Geçiş kontrol sistemi bunun için özel olarak tasarlanmıştır ve güvenlik ihtiyacınızı karşılamada etkili bir elemandır. İşyerinize giriş yapmak isteyen yabancıları ve çalışanlarınızın giriş çıkışını kontrol edebilirsiniz. Elemanlarınızın mesai saatlerine sadık kalıp kalmadığını, hangi saatte kurum içinde nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede işyerinizin kontrolü ve güvenliği tamamen sizin elinizde olabilir. İşyerinize kimlerin girip çıkabileceğini ya da kimlerin hangi bölümlere girip çıkacağını belirleyebilirsiniz.

 

Kötü Niyetlilere Karşı Hem Kilit Hem Alarm Gücünden Yararlanın
Kötü Niyetlilere Karşı Hem Kilit Hem Alarm Gücünden Yararlanın

Yaşam alanlarınızda güvende hissetmek istemeniz en doğal hakkınızdır. Dış tehlikelere, kötü niyetlere karşı evinizi koruma altına almak için pek çok yöntem kullanabilirsiniz. Özellikle alarm sistemleri bu konuda öne çıkmıştır ve yaşam alanınızda güvende hissetmenizi sağlar. Alarm ile kilit sistemlerini bir araya getiren alarmlı silindirler ise bu güvenliği maksimum seviyeye çıkarır. Kale Kilit size çok katmanlı bir güvenlik imkanı sunarak emniyetli alanlar oluşturma imkanı verir.

 

Modern Mimaride Çelik Kapıların Yeri
Modern Mimaride Çelik Kapıların Yeri

Mimaride kapı kullanılmaya başlanması 4000 yıl öncesine dayanır. Mısırlılar tarafından icad edilen ilk kapı modelleri günümüzde iç kapı, dış kapı, balkon kapısı, bahçe kapısı gibi farklı kullanım alanlarına özel tasarımlarla insanların yaşam alanlarının en önemli parçaları arasında yer alır. Çelik kapı modelleri ise daha çok dış kapı olarak tercih edilirken modern mimaride farklı tarzlarda kapılar evlerin girişlerini süsler. Güvenlik fonksiyonunun yanı sıra modern çelik kapı formatı evin dekorasyonu, dış cephe kaplaması gibi detaylar göz önünde bulundurularak kullanılır. Bunun yanında dekoratif görüntüsünden ödün verilmeden dirençli MDF kullanılarak montajı sağlanan kapılar hırsızlığa karşı ek direnç sağlar. Gelişen teknolojiyle birlikte her türlü malzemenin işlenebilir hale gelmesi modern mimaride kapı modellerine çeşitlilik getirmiştir. Dış yüzeyinde farklı figürlerin yanında farklı materyallerin bir arada kullanılması kapılara ayrı bir görsel zarafet katar. 

 

Yeni Nesil Alarmlı Silindir ile Aşılmaz Kapılar
Yeni Nesil Alarmlı Silindir ile Aşılmaz Kapılar

Teknolojinin gelişmesiyle güvenlik alanında kullanılan önlemler ve ekipmanlar da yeni özelliklerle donatılmıştır. Alarmlı silindir bunlar arasında yer alan oldukça yüksek güvenlik sağlayan yeni bir teknolojidir. Kale Kilit'in sunduğu bu güvenlik sistemi, özellikle hırsızlara karşı evinizi ve sizi korur. Kapı kilidinin silindir kısmını kırarak evlere girmeye çalışan yabancılar, bu alarmlı silindirler karşısında evden uzaklaşır ya da kolay bir şekilde yakalanabilir. Her zaman güvende olmanızı sağlayan Kale alarmlı silindir, pille çalışır. Bu sayede elektrik kesintisi durumlarından etkilenmez ve güvenliğinizi maksimuma çıkarır. Ayrıca pilin bittiğini anlamanız için sesli ve ışıklı uyarı vererek akıllı kullanım imkanı sunar.

kale aydınlatma
Akıllı Ev Teknolojileri ile 7/24 Evdeymiş Hissini Yaşayın

Akıllı ev teknolojileri her geçen gün daha da yaygın hale gelmekte ve evlerin güvenlik sistemlerine entegre olmaktadır. Sunduğu faydalar ile öne çıkmakta ve yaşam standartlarını yükseltmektedir.

 

Fotoselli Kapılarda Güvenlik Nasıl Arttırılır?
Fotoselli Kapılarda Güvenlik Nasıl Arttırılır?

Bina girişlerinde güvenliği üste seviyede tutmak ve enerji tasarrufu sağlamak için sıklıkla tercih edilen fotoselli kapılar sunduğu kolaylık ve işlevsellikle ön plana çıkmaktadır. Özellikle avm, hastane, mağaza, otel ve iş yeri gibi kalabalık mekanlarda fotoselli kapılar oluşacak bekleme sıralarının ve yoğunluğun önüne geçmektedir. Gelişmiş teknik özellikleriyle fotoselli kapı tek veya çift kanat olarak tercih edilebilmektedir. Fotoselli kapıların sunduğu güvenliği ikiye katlayan Kale fotoselli kapı kilitleri gelişmiş özellikleri ve işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Butonlu ve makaralı olarak üretilmiş fotoselli kilitler ile kapı güvenliğini arttırabilirsiniz.

Sessiz Seri Kilit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?
Sessiz Seri Kilit Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Sesiz seri kilitler kapıların sessiz ve güvenli bir şekilde kilitlenip açılmasını sağlayan kilit sistemleridir. Sessiz kapı kilidi üretiminde plastik dil kullanıldığından kapı açılma ve kapanma sırasında ortaya çıkacak ses minimum seviyeye indirilir. Sessiz seri kilit modelleri teknik özelliklere ve işlevselliğe göre farklılık göstermektedir. Mevcut kapı ölçülerine uygun bir kapı kilidinin tercih edilmesi güvenliğin ve konforun etkin bir şekilde sağlanabilmesi için oldukça önemlidir.

Ofisinizde Güvenliği Bir Adım İleri Taşımak: Ofis Tipi Elektronik Kilitler
Ofisinizde Güvenliği Bir Adım İleri Taşımak: Ofis Tipi Elektronik Kilitler

Ofiste daha güvenli bir ortam yaratmak için elektronik kilit sistemleri oldukça verimlidir. Şifreli veya kartlı çalışan bu kilitler, önemli ve özel yerlere herkesin girmesini engeller. Yalnızca ofis çalışanlarına yetkilerine göre verilen bu kartlar sayesinde olası hırsızlık risklerini de önleyebilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz şifre ile yalnızca bu şifreyi bilenlerin ofise girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece kişisel ofisinizde bulunan önemli evrakları, kasaları emniyet altına alabilirsiniz. Elektronik kapı kilit çeşitleri farklı ihtiyaçlara hitap eder.

Kapı Kilidi Kırıldığında Yapılması Gerekenler
Kapı Kilidi Kırıldığında Yapılması Gerekenler

Kapı kilidi kırıldığında kilit göbeğinin değiştirilmesi gerekir. Bunun için profesyonel bir ekipten yardım alınabilir.

Elektronik Kabin Kilidinin Avantajları ve Nerelerde Kullanılır?
Elektronik Kabin Kilidinin Avantajları ve Nerelerde Kullanılır?

Anahtarı unutma devrini ortadan kaldıran ve size güvenli bir alan oluşturan elektronik kabin kilidi ile dolap, çekmece veya kasalarda muhafaza ettiğiniz maddi veya manevi pek çok eşyanızın güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kabin kilidi modelleri arasında yer alan gömme kabin kilidi işlevsel tasarımıyla kişilerin sıklıkla tercih ettiği kilit modelleri arasında yer almaktadır. Yuvasına oturtularak kolayca kullanılan ve emniyet sistemleri arasında yer alan gömme kilitler, kişilerin değerli eşyalarının güvenli bir şekilde muhafaza edebilmesine yardımcı olmaktadır. Tek kişinin belirlediği şifreyle açılabilen kabin kapı kilitleri çeşitli zorlamalara ve darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Üstelik darbe ve zorlamanın olması durumunda sesli uyarı sistemi de devreye girebilmektedir.  Şifre sistemiyle güvenliğin sağlandığı Kale Kilitleri istenildiğinde ID anahtarla da açılabilmektedir. Bu özelliğin devreye girebilmesi için sadece ID anahtarın satın alınması yeterli olmaktadır.

Kale Kaldırmalı Sürme Sistem ile Teras ve Balkon Güvenliği
Kale Kaldırmalı Sürme Sistem ile Teras ve Balkon Güvenliği

Gün içinde balkon kapılarını konforlu bir şekilde açıp kapatmak hem pratiklik hem de güven sağlar. Kaldırmalı sürme kapı sistemleri; geniş alanlara ihtiyaç duyulan bahçe, balkon, terasa geçişlerde rahat ve engelsiz bir yaşam alanı sunar. Geniş kapı ekipmanları kolayca hareket edebilir. Kendi rayları içinde bulunan özel taşıyıcı arabaları ile bu kapı sistemleri, yüksek ağırlıklı kanatları kolay bir şekilde taşıyabilir ve kanatlar rahatlıkla sürülebilir. Aynı zamanda manzara bütünlüğü bozulmadan yüksek ses, ısı ve su yalıtımı yapılmış olur. Sürme cam sistemleri, özellikle alçak katlarda bulunan evler ve ortak paylaşım yapılan ofis terasları için oldukça işlevlidir. Hem kullanım açısından konfor ve pratiklik sağlar hem de estetik görünümü ile ortama şık bir hava verir.

Kale Kilit Panik Bar ile Riskli Durumlarda Güvenli Çıkışlar
Kale Kilit Panik Bar ile Riskli Durumlarda Güvenli Çıkışlar

Yaşam alanlarınızda konforla güvende hissetmeniz için tasarlanan Kale Kilit ürünleri arasında yer alan panik barlar, sizlere, özellikle acil durumlarda en iyi şekilde fayda sağlayacak şekilde üretilmektedir. Panik bar yangın kapısı başta olmak üzere riskli durumlarda acil çıkış yapılması gereken alanlarda yer alan kapılarda kullanılan panik bar, bu ortamlardan en kısa sürede çıkış yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bir bütün olarak ele alındığında panik barlar; güvenlik, emniyet, estetik ve bütünlüğü sağlayan kilit sistemleridir.

Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği
Kapı İspanyoletleri ile Maksimum Çocuk Güvenliği

Çocuklar için pencere ve kapılar zaman zaman tehlikeli olabilmektedir. Özellikle yüksek binaların pencereler evdeki diğer canlılar için de ciddi güvenlik sorunları ortaya çıkarabilmektedir. Bu noktada devreye giren ispanyolet kilit ile pencereler farklı aralıklarda açılarak güvenlik sorunu ortadan kaldırılmaktadır. İşlevselliği ve kullanışlılığı ile dikkat çeken ispanyolet kilit ile anne ve babalar çocukları için daha güvenli bir alan oluşturabilirler. Kol ve kilit sisteminin bir parçası olan ispanyolet kapı kilidi ile pencereler kilitlenerek farklı şekillerde açılabilir. Böylece çocuklar için evde daha güvenli ve rahat bir alan oluşturulur.  Kapı ispanyolet 180 cm en sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Pencere ve kapının büyüklüğüne göre kapı ispanyolet 200 cm olarak da tercih edilebilir. Kişiler farklı boyutlarda ve özelliklerde olan ispanyolet kilitlerden kullanım dilediği modeli tercih edebilir.

Kale Hareketli Pimli Silindir ile Tüm Kapılara Üstün Güvenlik
Kale Hareketli Pimli Silindir ile Tüm Kapılara Üstün Güvenlik

Kalabalık şehirlerin önemli problemlerinden birisi de güvenliktir. Güvenlik sorunu kişileri oldukça tedirgin edebilmektedir.  Kişiler gerek işyerlerinin gerek yaşadığı evin güvenliğini hem canı hem de malı için koruma ihtiyacı hissetmektedir. Bu noktada devreye giren Kale silindir kapı kilidi sunduğu üstün güvenlikle hırsızlıklara karşı bir kalkan görevi görüyor! Çelik U profile sahip olan Kale hareketli pimli silindir delinmeye, kırılmaya veya sarsıntıya karşı oldukça dirençlidir. Bu sayede en zorlu hamlelerle dahi baş edebilir. Üstün teknolojinin kullanıldığı bu kilit sistemleri hareketli pim özelliğine sahiptir. Böylece hırsızların sıklıkla kullandığı maymuncuk kullanımına karşı büyük bir direnç oluşturulur. Kale kapı silindiri ile güvenliğin sıkça ihtiyaç duyulduğu ev ve işyeri gibi yerlerde hem can hem de mal güvenliği korunmuş olur.

Motorlu Otomatın Güvenlikte Fark Yaratan 5 Özelliği
Motorlu Otomatın Güvenlikte Fark Yaratan 5 Özelliği

Bina dış kapıları için özel olarak üretilmiş Kale markasının motorlu otomatları, kullanışlı olmaları ile ön plana çıkmaktadır. Ürünün fark yaratan 5 ana özelliği bulunmaktadır:

Dayanıklı Bir Silindir Seçmenin Avantajları
Dayanıklı Bir Silindir Seçmenin Avantajları

Silindir kilit seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kullanım alanına uygun bir model seçmeniz gerekmektedir. Kapınıza uygun ve hırsızlığa karşı dayanıklı bir sisteme sahip kapı silindiri seçmek size hırsızlığa karşı yüksek güvenlik sağlayacaktır. Kapınızı kilitleyip evden dışarı çıktığınız zaman strese girmenize gerek kalmayacaktır. Silindirli kapı kilidi kırılmaya ve delinmeye karşı dayanıklı ise hırsızlık gibi bir olay başınıza gelmeyecektir. Dolayısıyla dayanıklı bir silindir kilit göbeği seçerek evinizin veya iş yerinizin güvenliği konusunda rahat edebilirsiniz. Evinizdeki değerli eşyaların, evrakların korunması konusunda şüpheniz varsa mutlaka yüksek güvenlikli ve kırılmalara karşı dayanıklı bir silindir kilit seçmenizde fayda vardır. Günümüzde yüksek teknoloji ile üretilmiş pek çok silindirli kapı kilidi modeli bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ürünler arasından kapınıza ve bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Silindir kilit fiyatları, ürünün modeline ve güvenlik sisteminin ne kadar yüksek olduğuna göre değişmektedir.

Bütçenize Göre Yüksek Güvenlikli Kilitler
Bütçenize Göre Yüksek Güvenlikli Kilitler

Sürdürülebilir başarıyı ve yenilikçi anlayışı anahtar olarak görerek çalışmalarına devam eden Kale Kilit, hayatınızdaki değişimin kalesi olur. Geçmişten bugüne biriktirdiği tecrübesi ve kaliteden taviz vermeyen duruşu ile her isteğe ve ihtiyaca hitap eden onlarca farklı kapı kilidi modelini beğenilerinize sunar. Kapı kilidi modelleri, dokuz ayrı kategoride yüzlerce farklı ürünle sizlerle buluşur. Sessiz seri, silindirli gömme, özel, iç kapı, çelik kapı, gömme emniyet kilitleri ve daha fazlası bütçenize uygun fiyatlar ve yüksek güvenlikli tasarımlarıyla sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralar.

Kapı Silindiri Nedir?
Kapı Silindiri Nedir?

Kapının kilidinde bulunan ve anahtarın yerleştiği kısma kapı silindiri adı verilmektedir. Bir kapı kilidinin en önemli parçası barel adı da verilen kapı silindiridir. Diğer bir ismi de kapı göbeği olan kapı silindiri, evin güvenliği için özenle seçilmesi gerekilen bir malzemedir. Kapı kilit bareli seçiminiz ne kadar iyi ise güvenliğinizde o kadar yüksek olacaktır. Barel kapı kilit göbeği ürünleri, Kale Kilit kalitesiyle beğeninize sunulmaktadır. En iyi kapı bareli çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Çelik kapı göbeği ürün seçimi, kapınızın modeline göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun kapı silindir fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Kapı göbeği arayışı içerisinde iseniz sayfamızdan çeşitli modelleri inceleyerek kapınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Ürünler kalitesi ile uzun süreli kullanım olanağı sunmaktadır. Yüksek güvenlikli silindir kapı göbeği ürünleri müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Kapı silindiri seçerken kapınıza en iyi güvenliği sağlayacak ürünü tercih etmeniz gerekmektedir.

Oteller için Elektronik Kilit Sistemleri
Oteller için Elektronik Kilit Sistemleri

İş seyahatlerinde ve tatillerde konaklanan otellerin güvenilir olması ziyaretçilerin öncelikli beklentileri arasındadır. Otel sahiplerinin bu beklentiyi yerine getirecek önlemler alması müşteri memnuniyetini arttırdığı gibi kullanım kolaylığından dolayı konforu da garantiler. Elektronik kilit odaya sadece konaklayanların ve yetkili kişilerin girmesine müsaade eder. Ayrıca bu sistemin kapılara herhangi bir tadilata ihtiyaç duymadan monte edilebilmesi ise otel sahiplerinin hızlıca elektronik kilit sistemine geçmesini kolaylaştırır. Kartlar sisteme tanımlanır. Bu sayede kart, okuma sistemine okutulduğunda kapı açılır. Kartların anahtarlara göre taşıması son derece kolaydır. Sadece belirli bir uzaklıktan okutularak kapının açılmasını elektronik kapı kilit sistemleri, zaman tasarrufuna da katkıda bulunur. Otellere uygun hazırlanan elektronik kilit sistemleri, müşterileri için pratik kullanım sunmasının yanı sıra kartların sistematik olarak saklanmasına da olanak sağlar.

Ofis Dolabınız için Şifreli Asma Kilitler
Ofis Dolabınız için Şifreli Asma Kilitler

Ofis dolabınızda evraklarınızın ve diğer eşyalarınızın güvenliği için Kale Kilit üretimi olan asma kilit çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Farklı ebatlarda ve modellerde asma kilit sistemleri, dolaplarınız için yüksek güvenlik önlemi almanızı sağlamaktadır. Şifreli asma kilit ürünlerinin çeşitli renkleri bulunmaktadır. Alüminyum, pirinç gibi malzemelerden üretilen kilitlere kolay kullanılabilir şifreleme sistemi entegre edilmiştir. Size özel şifrenizi girmeden açmanın imkansız olduğu kilitler hayatınızı kolaylaştıracaktır. Şifreli asma dolap kilidi ihtiyacınız varsa Kale Kilit ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kullanıcıların yıllardır memnuniyetini kazanan Kale Kilit ürünleri, dolaplarınızın güvenliğini üst seviyeye taşımaktadır. Şifreli asma kilit fiyatları, seçeceğiniz ürünün modeline göre değişmektedir. Şifreli asma kilit kullanımı, ürünlerin üstün teknolojik tasarımı ile kullanıcılara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dolaplarınızı Kale Kilit şifreli asma kilit ürününe gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Tirajlı Kilit Nedir? Kimler Tirajlı Kilit Tercih Eder?
Tirajlı Kilit Nedir? Kimler Tirajlı Kilit Tercih Eder?

Tirajlı kilit, ayarlanabilir silindir ile tasarlanan bir kilit modelidir. Bilyalı ve mandallı mekanizmalara sahip modeller, özellikle ahşap, çelik ve metal kapılarla uyumlu olarak üretilmiştir. Yüzeyinin elektrostatik boya ile kaplı olması uzun süreli kullanımı sunarken, multikanatlı anahtar sistemi kilide ekstra emniyet sağlar. Bunun yanında kapıların malzemesi de kilit tipinin belirlenmesinde önemli bir etkendir. Gömme kilit kullanımına müsaade etmeyen kapılarda tirajlı kilit kapı yüzeyine monte edilebilir. Dayanıklı yapısıyla güvenliği sağlayan tirajlı kapı kilidi, kullanıldığı yerleri hırsızlara karşı güvenli hale getirirken farklı mekanizmalarıyla kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Depo, işyeri gibi alanların yanı sıra apartman kapılarında elektrikli kapı otomatiği olarak da tercih edilebilir. Hem içerden hem de dışarıdan kilitleme özelliğine sahiptir. Ürün tüm bu avantajlarının dışında paslanmaz ve dayanıklı yapısı ile korozyona karşı da oldukça dayanıklıdır.

Kilidinizde Yüksek Güvenliği Nasıl Sağlarsınız?
Kilidinizde Yüksek Güvenliği Nasıl Sağlarsınız?

Kilit, farklı model ve özellikleriyle eşyaların, evlerin ve değerli varlıkların güvende olmasını sağlayan küçük ancak marifeti büyük aparatlardır. Yetkisiz kişilerin girmesine izin vermeyen kilit modelleri, teknolojik gelişmelerle paralel olarak güçlenmiştir. Çelik U profil modelinde, gövde pirinçten üretilmiş olan ürünlerin çelik profili kırılmaya dirençlidir. Bu durum da kullanıcılara emniyet sağlar. Ayrıca anahtarın çoğaltılması ya da yenilenmesi için güvenlik kartına ihtiyaç duyulması güvenliği arttıran özelliklerdir. Aynı zamanda kilitlerin TS ve EN sertifikasının olması, ürünün kalitesini tescillendiğinin bir göstergesidir. Kapı kilidi çeşitleri arasında yer alan başka bir modelde ise silidir kırıldığında 100dB seviyesinde alarm çalar. Bu durum da kilidinizde yüksek güvenlik sağlar. Ayrıca tuzak silindir, delinmeye dirençli yapısı ve değiştirilebilir pil özelliğinin yanında 3 anahtarlı olması sayesinde emniyet seviyesini daha da yükseğe çıkarır. Çelik takviyeli, bilyalı silindir ve emniyet kartı içeren kilit modelinde 5 adet anahtar vardır.

Kale Kilit Alarmlı Silindir
Kale Kilit Alarmlı Silindir

Dünyada ilk ve tek olma özelliğine sahip Kale Alarmlı Silindir yaşam alanlarınızın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Özel tasarımı sayesinde  hırsızların kilidin silindir kısmını kırarak içeriye girmesi tekniğini geçersiz kılan alarmlı silindir yeni teknolojiler ile zenginleştirilerek beğenilerinize sunulur. Kötü niyetli kişilerin silindiri kırma girişimlerinde 100 dB ses gücüne sahip olan alarm sistemi devreye girer. Alarmı içerisinde tutan bu ürünler, bu sayede hırsızı da dışarıda tutar. Değiştirilebilir pil ve test butonu ile pili bittiğinde kolay bir şekilde değişim imkanı sunar. Kale Kilit Alarmlı Silindir ürünü hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için doğru adrestesiniz

Kale Kilit Geçiş Kontrol Ünitesi ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda
Kale Kilit Geçiş Kontrol Ünitesi ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda

Şifreli ve dokunmatik seçenekleri ile kontrolü parmaklarınızın ucuna taşıyan geçiş kontrolü nedir sorusu kullanıcılar tarafından merak konusu olur. Geçiş kontrol ünitesi bina dış kapılarından ofis kapılarına kadar birçok geçiş noktasını kontrol etmeyi sağlayan önemli bir geçiş sistemi olarak karşınıza çıkar. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan bu yardımcı; kartlı,  şifreli ve dokunmatik geçiş imkanı tanıyan modelleriyle beğenilerinize sunulur. Kale geçiş kontrol ünitesi zengin donanımı ile giriş ve çıkış kontrollerinin etkin bir şekilde sağlanmasında önemli bir rol oynar. Bu ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

“Anahtar Paspasın Altında” Dönemi Sona Erdi
“Anahtar Paspasın Altında” Dönemi Sona Erdi

Kale Kilit, yenilikçi tasarım ve donanımları ile “Anahtar paspasın altında!” dönemini sona erdirir. Gelişen teknoloji ile birlikte yenilenen kapı kilidi modelleri;  anahtar ile kapıyı açma, anahtarı kaybetme, anahtarı saklama ve evde unutma gibi birçok durumu geride bırakır. Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen elektronik kapı kilidi modelleri anahtarsız bir dünyanın kapılarını aralayan ürünleri sizlerle buluşturur. Parmak izi, kart, şifre, uzaktan kumanda, sesli komut gibi birçok farklı giriş seçeneği sunarak alternatif çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırır. Anahtar paspasın altında dönemini sona erdiren bu ürünleri yakından incelemek ve yeniliğin konforu ve maksimum güvenliğinden yararlanmak için doğru adres Kale Kilit!

Kilidin Güvenilir Olup Olmadığını Saptamanın 5 Yolu
Kilidin Güvenilir Olup Olmadığını Saptamanın 5 Yolu

Kapı kilidi yaşam alanlarının güvenliği için bulunması gereken en önemli parçalar arasında yer alır. Kötü niyetli kişilerin yaşam alanlarına izinsiz girişini önleyen kilidin güvenilir olup olmadığını saptamanın 5 yolunu sizler için hazırladık:

 

Evde ve Ofiste Dijital Kilit Sistemlerini Kullanmanız İçin 5 Neden
Evde ve Ofiste Dijital Kilit Sistemlerini Kullanmanız İçin 5 Neden

Yaşam alanlarınızın güvenliğini yüksek standartlar eşliğinde sağlamak için özel olarak geliştirilen dijital kilit sistemleri, akıllı kullanımları ile dikkat çeker. Ev ve ofislerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanılan bu ürünleri tercih etmeniz için 5 neden şunlardır:

 

Otel Kartlı Kilitleri Nasıl Çalışır?
Otel Kartlı Kilitleri Nasıl Çalışır?

Yeni nesil otel kartlı kilit sistemleri sayesinde otel işletmeleri misafirlerine aradıkları güven ve konforu birlikte sunar. İleri teknolojiler ile zenginleştirilerek beğenilerinize sunulan kartlı kilit sistemleri, kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Anahtar kaybetme, odaya girerken zaman kaybetme, güvenlik açığı gibi sorunları geride bırakan bu ürünler; kilit sistemi üzerinde yer alan okuyucunun, kartın içerisindeki özel manyetiği algılamasıyla çalışır. Sadece doğru kart okutulduğunda çalışabilen bu sistemler sayesinde yabancı kişilerin oda girişleri engellenmiş olur. Sadece sisteme kayıtlı olan kart ile aktif hale gelen otel kartlı kapı sistemleri yalnızca kullanıcılara değil otel işletmelerine de önemli derecede kolaylık sağlar. Kale Kilit kalitesiyle gözler önüne serilen lüks seri mandallı, rozetli seri, paslanmaz seri, İ serisi, modern seri ve daha birçok model seçeneği içerisinden işletmenizin ve misafirlerinizin istek ve ihtiyaçları ile uyumlu olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kale Sessiz Seri Kilitler ile Modern Güvenlik Standartları
Kale Sessiz Seri Kilitler ile Modern Güvenlik Standartları

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatlarınıza dahil olan akıllı kilit sistemleri, bilinen ezberleri geride bırakarak sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralar. Akıllı kilit denilince akla ilk gelen avantajlar konfor ve estetik görünüm olur. Sessiz seri kilit, akıllı kilit avantajlarıyla birlikte modern güvenlik standartlarını da sizlerle buluşturan modelleriyle dikkat çeker. Mandaldan kilitlemeli, mıknatıs, klasik ve diğer seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eden bu ürünler; plastik bir dile sahip olmaları sayesinde sessiz bir şekilde kilitleme işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Klasik gömme kapılardan iç odalara kadar geniş bir kullanım alanına sahip olur. Gürültü sorununu ortadan kaldırdığı için özellikle ev içerisindeki odalarda tercih edilen sessiz kilit, Kale Kilit imzası ile sizlere sunulur.

Kale Kilit ile Apartman Girişiniz Daha Güvenli Daha Pratik
Kale Kilit ile Apartman Girişiniz Daha Güvenli Daha Pratik

Gün içerisinde birçok insan tarafından yoğun bir şekilde kullanılan apartman girişleri, güvenlik ihmallerinin en çok olduğu alanlardan biridir. Ayrıca, kötü niyetli kişilerin ev ve ofis gibi yaşam alanlarına girmek için kullandıkları ilk adım olarak karşınıza çıkar. Hem güvenli hem de pratik bir şekilde bina giriş kapısı kilidini kullanmak isteyenlerin imdadına ise Kale Kilit imzalı ürünler yetişir. Kale Kilit imzalı kilit ürünleri; kart, anahtar ve kumanda kullanım seçeneklerini sizlerle buluşturan ve her apartman giriş kapı tipine uygun modelleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Motorlu otomat olarak isimlendirilen kumandalı apartman kapısı kilidi, yeni nesil teknolojilerle donanımlı eşsiz mekanizması ile beğenilerinize sunulan bir modeldir. Apartman giriş kapıları için ideal olan bu model sayesinde bina girişlerinizi daha güvenli ve daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Evde Anahtar Unutanlar İçin 5 Çözüm Önerisi
Evde Anahtar Unutanlar İçin 5 Çözüm Önerisi

Yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlamada geçmişten bugüne önemli bir rol oynayan anahtarlar, evde anahtar unutma sorununu da beraberinde getirir. Güvenlikte açığa sebep olan bu durum için uzmanlar tarafından farklı çözüm önerileri sunulur. Evde anahtar unutma gibi durumları ortadan kaldırmak için Kale Kilit imzalı kilit modellerinden yardım alabilirsiniz. Bu konuda ilk karşınıza çıkan beş çözüm önerisi; kapınıza Kale X10 akıllı kilit sistemi parmak izi okuyucu ünitesini entegre etmek, otomatik kilitleme aparatı eklemek, uzaktan kumandalı kapı kilidi sistemlerine yönelmek, telefonla açma kapama ünitesi seçeneğini değerlendirmek ve evinizin giriş kapı kilit sistemini X10 akıllı kilit sistemiyle zenginleştirmek olur. Farklı çözüm önerilerini değerlendirerek istek ve ihtiyaçlarınız ile uyumlu olanı seçebilir, evde anahtar unutma sorununu geride bırakabilirsiniz.

Elektronik Cam Kapı Kilitleri
Elektronik Cam Kapı Kilitleri

Elektronik Cam Kapı Kilitleri

Elektronik kilit sistemleri, gelişen teknoloji ve tecrübesiyle birlikte yeniliklere imza atan modelleri sizlerle buluşturmaya devam eder. Yaşam alanlarınızı yüksek güvenlik standartları ile zenginleştiren elektronik kilit modelleri, cam kapılar hakkında bilinen ezberleri bozan seçeneklere sahip olur. Elektronik cam kapı kilitlerini hayatınıza dahil eden Kale Kilit imzalı kilit ürünleri, her anınızda güvenliği ve konforu üst seviyelerde tutmayı başarır. Cam kapılar için özel olarak tasarlanan bu ürünler, özellikle iş yeri ve ofisler için vazgeçilmez bir seçenek olur. Cam kapının estetik görünümünde herhangi bir olumsuz etkiye sebep olmadan kolay bir şekilde montajı yapılan bu kilitler, benzersiz özellikleriyle gözler önüne serilir. Cam kapılar için aradığınız yüksek güvenlikli kilit sistemleri için doğru adrestesiniz.

Yaşam Kalitenizi Yüksek Seviyeye Taşıyan Elektronik Cam Kapı Kilidi Özellikleri

Elektronik cam kapı kilidi, son teknolojiyle zenginleştirilmiş olan özellikleriyle yaşam kalitenizi yüksek seviyelere taşır. Mifare kart teknolojisine yer verilen bu sistem, içerisine özel bir yazılım yüklenmiş olan akıllı kartlar ile giriş yapmanızı sağlar. 50 adede kadar kart ve tag kaydı özelliği ile çoklu kullanıcıların yer aldığı ortamlar ile uyum gösteren bu model, kart geçişinin yanı sıra 3-19 haneye kadar şifreleme imkanı da tanır. Şifre kaydetme, şifre değiştirme, kart kaydetme ve kurulum işlemlerinin pratik bir şekilde gerçekleştirebildiği elektronik kapı kilidi sistemleri sayesinde zamandan tasarruf edebilir, saniyeler içerisinde güvenli giriş ve çıkışınızı yapabilirsiniz.

Güçlü Donanımı ile Göz Dolduran Elektronik Cam Kapı Kilidi

Kart ve uzaktan kumanda giriş seçeneklerine sahip olan elektronik manyetik kilit, güçlü donanımı ile göz doldurur. Çift kilit fonksiyonu, hırsız girişimlerini önlerken; yerleştirilmiş sahte sayı sistemi, şifrenizi ifşa olma ihtimaline karşı korur. Cam kapı, dışarıdan açılmaya zorlandığında hırsızlık ve kötü amaçlı eylem alarm fonksiyonu devreye girerek sizi uyarır. Elektronik cam kapı kilidinin güçlü donanımı içerisinde yer alan bir diğer özellik ise yangın algılama fonksiyonu olur. Üzerinde yer alan ısı algılama sensörü sayesinde sizi acil durumlara karşı koruma altına alır. Kilit arıza kontrolü, sizi olası bir arıza konusunda sesli uyarı ile bilgilendirirken ses kontrol fonksiyonu, ses sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını anlamanızı sağlar. Hırsız alarm fonksiyonu, yangın algılama sensörü, otomatik kilitleme ve daha birçok özellik; elektronik şifreli kilit ile birlikte sizlerle buluşur.

Elektronik Cam Kapı Kilidi ile Benzersiz Bir Deneyim

Elektronik kilit nasıl çalışır sorusu kullanıcılar tarafından merak konusu olur. Dışarıdan şifre kullanarak, kartı kullanarak ve içeriden kapıyı açma olmak üzere üç farklı şekilde çalışabilen bu sistem; pratik ve hızlı bir şekilde kapıyı açabilmenizi sağlar. Dışarıdan şifre kullanarak kapı açma, üç basit adımla gerçekleştirilir. Öncelikle rakamların ışıklarının yanması için parmaklarınızla ekrana dokunmanız gerekir. Ardından bip sesi geldikten sonra giriş şifrenizi girmelisiniz. Son olarak ‘*’ düğmesine basıp  güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Kartı kullanarak kapıyı dışarıdan açma işleminde ise kaydedilmiş olan kartınızı kapının dış gövdesinde yer alan kart giriş bölümüne dokundurmanız gerekir. Ses duyulduktan sonra kapı açılacaktır. İçeriden kapı açma ise open/close düğmesine basılarak gerçekleştirilir. Bu işlem, sadece yangın ya da diğer acil durumlarda kullanılmalıdır. Sizlere benzersiz bir deneyim sunan elektronik kilit fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçe Katında Oturanlar İçin Kapı Güvenliği
Bahçe Katında Oturanlar İçin Kapı Güvenliği

Bahçe katında oturmak, güvenlik açısından alınması gereken birçok önlemi beraberinde getirir. Dış bahçe kapısından ev kapılarına kadar özenli bir seçim yapılması tavsiye edilir. Kapı güvenlik sistemleri sayesinde kötü niyetli kişilerin girişimleri önlenerek bahçe katında güvenli bir şekilde ve endişe duymadan yaşamanız sağlanır. Güvenliğin kapıdan başladığının farkında olarak yeni teknolojilerle birlikte sizlere kaliteli ürünler sunmaya devam eden Kale Kilit imzalı kilit modelleri, bahçe katında oturanlar için kapı güvenliğini sağlayacak yardımcılar ile karşınızda olur. Bu yardımcılar içerisinde ön plana çıkan bahçe kapısı kilitleri, yüksek kaliteli ve farklı seçeneklere sahip olan modelleriyle her ihtiyaca ve isteğe hitap eder. Bahçe katında güvenliğiniz hakkında endişe duymadan oturmak istiyorsanız aradığınız yardımcılar için doğru adrestesiniz.

X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?
X10 Akıllı Kilit Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Kale X10 akıllı kilit, yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlamak için geliştirilen ve anahtar anlayışınızı değiştiren özel bir sistemdir. En yüksek teknolojileri ve uzun yıllardır süregelen tecrübesini kullanarak sizlere kaliteli deneyimler sunmaya devam eden Kale Kilit, akıllı kilit sistemi hizmetiyle bir ilke imza atar. Bu sistem, içerisinde yer alan farklı donanımlar ile çalışır. Onlarca anahtar taşıma derdini ortadan kaldıran ve bilinen ezberleri bozan bir dünyanın kapılarını aralar. Kapınızdaki mekanik kilitleri emniyetli ve pratik bir şekilde güvenli hale getirir. Mekanlarınıza değer katan ve konfor seviyenizi yüksek seviyelere çıkaran bu akıllı kilit sistemini hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Çelik Kapı Kilit Rozetleri ile Üst Düzey Güvenlik
Çelik Kapı Kilit Rozetleri ile Üst Düzey Güvenlik

Yaşam alanlarınızdaki çelik kapıların kilit yuvasını kaplayan ve kilidinizi kötü niyetli kişilerin darbelerine karşı güçlendiren kilit rozeti, üst düzey güvenliği beraberinde getirir. Kilitlerin zayıf noktalarını güçlendiren kapı kilit rozeti, hırsızlık girişimlerine karşı mutlaka alınması gereken önlemler arasında yer alır. Pratik bir kuruluma sahip olduğu için çelik kapılarda çokça tercih edilen bu ürünler; krom, saten nikel ve pirinç kaplama seçenekleri ile kapılarınızın dış görünümlerinde estetik bir bütünlük yakalamanıza da yardımcı olur.

Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada
Misafirleriniz İçin Güvenlik ve Konfor Bir Arada

Günümüz teknolojileri ile pek çok güvenlik sistemi geliştirilmektedir. Bu alanda kalitesini ortaya koymuş markalardan biri olan Kale, kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeler, günlük hayattaki alışkanlıklarımızı da büyük ölçüde etkilemektedir. Kale, tüm bu gelişmelere ayak uydurarak kullanıcıların da ihtiyaçlarına uygun sistemler tasarlamaktadır. Bu sistemler arasında son yıllarda daha popüler hale gelen Kale kartlı kilit sistemi oldukça dikkat çekmektedir.

Kale Safir Plus ile Hem Güvenli Hem Konforlu Evler
Kale Safir Plus ile Hem Güvenli Hem Konforlu Evler

Kale markası kurulduğu günden beri kullanıcıların güvenliğini sağlamak için sistemler geliştirmektedir. Farklı alanlarda ve amaçlar için kullanıma uygun pek çok güvenlik sistemine sahiptir. Günümüzde gelişen teknolojileri de sistemlerinde kullanmaktadır. Kale, güvenlik sistemlerinin yanı sıra yalıtım gibi pek çok avantaja sahip kapı pencere sistemleri de sunmaktadır. Bu pencere sistemleri evinize güven ve konforu birlikte getirmektedir.

Doğru Kilit Sistemi Seçiminin Püf Noktaları
Doğru Kilit Sistemi Seçiminin Püf Noktaları

Evinizin ya da iş yerinizi hırsızlara karşı korumak için başvurabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Akıllı alarmlar, çelik kasalar ve kapı kilit sistemleri bu önlemlerden bazılarıdır. Günümüzde akıllı kilitler dışında çelik kapılarda kullanılan kilit sistemleri de oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle evlerde çelik kapı çok fazla kullanılmaktadır. Kale Kilit her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Kullanıcıların güvende tutmak istedikleri ortama ve karşılaşabilecekleri güvenlik tehditlerine karşın etkili ürünler tasarlamaktadır. Ev kilit sistemleri sayesinde evde olsanız da olmasanız da içiniz rahat edebilir.

Akıllı Kilit Sistemlerinin 5 Avantajı
Akıllı Kilit Sistemlerinin 5 Avantajı

Kale Kilit, çelik kapı ve kasa, kapı pencere ve güvenlik sistemleri ile Türkiye’nin güvenilir markalarından biridir. 65 yıldan fazla bir süredir kullanıcılara güvenlik dahil olmak üzere pek çok hizmet sunmaktadır. Yenilikleri her daim takip eden Kale, ürünlerini de her alanda yaşanan gelişmelere göre adapte etmektedir. Bu sayede hayatınızı kolaylaştırmaya ve güvenliğinizi sağlamaya devam etmektedir. Gelişen teknolojiler ile pek çok yeni sistem ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri son zamanlarda yaygın şekilde tercih edilen akıllı kilit sistemleridir.

Kapı Kilitlerinden Kartlı Giriş Sistemlerine Geçiş Trendi
Kapı Kilitlerinden Kartlı Giriş Sistemlerine Geçiş Trendi

Kartlı giriş sistemi, özellikle işletmelerde geçiş kontrol programı ile yapılan, giriş ve çıkışların kontrol altına alındığı sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde gelişmiş teknoloji sayesinde kullanıcılara kolaylık sunması için tasarlanmıştır. Kartlı geçiş sistemleri, kullanıcının okuttuğu kart sayesinde kapıları ve bariyerleri otomatik olarak açtıran sistemlerdir. Kartlı geçiş kontrol sistemi çeşitleri, birbirinden farklı formatlarla kullanılabilir. Kapı kilitlerinden en önemli farkı ise işletmelere kimin ne zaman giriş çıkış yaptığına dair raporlanabilmesidir. Kartlı kilit sisteminde, kişinin giriş ve çıkış saatleri raporlanabilmesiyle güvenlik standartlarının korunmasına ek olarak iş ile ilgili çeşitli tespitlerin gerçekleştirilmesinde de rol oynayabilmektedir. Kapı kilitlerinden farklı olarak yenilikçi özellikler taşıyan kartlı giriş sistemi işletmelerin bu anlamda daha güvenli olmasını sağlar. 

Acaba Kapıyı Kilitlediniz mi?
Acaba Kapıyı Kilitlediniz mi?

Türkiye’de özellikle ev ve iş yerlerinin güvenliği ve gizliliği konusunda en büyük kaygılarından biri hırsızlık olarak görülüyor. Bu tür tehlikelere karşı alınabilecek en basit ve etkili yöntem kapıyı kilitlemek fakat yapılan çeşitli araştırmalara göre, kapıyı kitleme oranları ilginç sonuçlara ev sahipliği yapıyor.Türkiye’nin %38’lik bir kısmı evden çıkarken kapıyı kilitlemiyor. %49’luk kesimin ise gece yatarken kapıyı kilitlemediği araştırmalarla ortaya çıkıyor. Bu araştırmaya göre katılanların %75’i evine, %81’i ise iş yerine hırsız girmesinden endişelendiğini vurguluyor. Bu araştırma sayesinde kolay bir şekilde nasıl önlem alınacağı da belirlenmiş oluyor. Kapınızı kilitli tutmak, güvende olabilmek için alınabilecek etkili ve basit bir yöntem olarak bulunuyor.

Kapı Üstünde Anahtar Unutmak Kale Kilit ile Tarihe Karışıyor
Kapı Üstünde Anahtar Unutmak Kale Kilit ile Tarihe Karışıyor

Kale Kilit, acil durum fonksiyonlu silindir sayesinde kapı üstünde unutulan anahtarlar sebebiyle meydana gelebilecek sorunları ortadan kaldırıyor. Çift taraflı kapı kilidi üzerinde anahtar olsa dahi Kale Kilit, acil durum fonksiyonlu silindir ile kapıların açılmasını sağlıyor. Çelik kapıda anahtar unutmak ise acil durum fonksiyonlu silindir ile size güvenli bir şekilde evinize giriş yapma imkanı sunuyor. Bu özellikler paralelinde; son teknoloji, MS 58 pirinç, parlatılmış ve özel sinter döküm kam ile tasarlanmış acil durum fonksiyonlu silindirler sayesinde anahtarı kapının arkasında unutmak tarihe karışıyor demek abartılı olmaz.

Anahtar Olmadan Kapı Nasıl Kilitlenir?
Anahtar Olmadan Kapı Nasıl Kilitlenir?

Kale Kilit, Kale X10 akıllı Kale Kilit sistemi parmak izi okuyucu ünitesi sayesinde kablosuz ve şarj edilebilir lityum pil özellikleriyle birlikte anahtar olmadan da kapı kilitlenmesini sağlıyor. Keylock güvenlik kod teknolojisi ile tasarlanmış akıllı Kale Kilit sistemi parmak izi okuyucu, 200 parmak izinin erişimi olmasını sağlarken anahtar olmadan parmak izi okuyucu veya kumandalı kilit sayesinde kapı kilitlenmesini sağlıyor. Kale Kilit’in uzaktan kumandasıyla anahtarsız kapı kilitleme kullanıcılarına kolaylık ve üst düzey güvenlik sağlıyor. Kale Kilit, Anahtar olmadan kapı açma teknolojisini geliştirdiği bu ürün ile son derece güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor. Kale Kilit, kumandalı kilit sayesinde uzaktan kapı açma özelliğine de sahiptir. Anahtar olmadan kapı açıp kilitlemek için tasarlanmış Kale kumandalı kilit, kullanıcılara kolaylık sağlarken üst düzeyde güvenlik sağlamayı da ihmal etmiyor. 

Yalnız Yaşamak Korkunuz Değil, Keyfiniz Olsun: Kale Kilit Ürünleriyle Tanışın
Yalnız Yaşamak Korkunuz Değil, Keyfiniz Olsun: Kale Kilit Ürünleriyle Tanışın

Evlerde güvenliğin sağlanabilmesi için kapı kilitleri büyük önem taşıyor. 70 yıla yakın tecrübesiyle yüksek güvenlikli kilit ve silindir üretimi yapan Kale Kilit, sahip olduğu ulusal ve uluslararası standart sertifikaları ile dikkat çekiyor. Kale Kilit, çelik kapı kilitleri, özel kilitler, gömme emniyet kilitleri, sessiz seri kilitler, silindirli gömme kilitler ve daha birçok ürün seçeneği ile kullanıcılara çözüm sunuyor.  Yüksek kalitesinden ödün vermeyen Kale kapı kilidi yelpazesi, her istek ve ihtiyaca hitap ediyor. Yalnız yaşayanların korku ve endişelerini geride bırakarak evlerinde gece gündüz farketmeksizin keyifli vakitler geçirmelerine yardımcı oluyor. Özellikle kadın ve çocukların evde yalnız yaşamalarının tehlikeli olabileceği ezberini ortadan kaldırıyor. Evde yalnız yaşayan herkesin Kale Kilit olduğu sürece içeride güvende olmasını sağlıyor.

Sokağa Çıkma Yasaklarında İşletmenizin Güvenliğini Nasıl Korursunuz?
Sokağa Çıkma Yasaklarında İşletmenizin Güvenliğini Nasıl Korursunuz?

Her geçen gün değişen hayat koşullarıyla birlikte güvenlik alanında da ihtiyaç ve talepler değişiyor. Ev ve iş yerlerinizdeki güvenlik ihtiyaçlarınıza karşı en büyük yardımcınız, yenilikçi duruşu ve kalitesinden ödün vermeyen Kale Kilit oluyor. Sokağa çıkma yasaklarında evinizde gönül rahatlığıyla çayınızı yudumlayıp işletmeniz hakkında endişe etmeden huzurlu vakitler geçirmenizi sağlayan Kale Kilit ürünleri, geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca uyum sağlıyor. 

Kartlı Kilit Kullanımı ile Belgelerinizin Güvenliğini Sağlayın
Kartlı Kilit Kullanımı ile Belgelerinizin Güvenliğini Sağlayın

Kartlı kilit günümüz teknolojisinin sunduğu dijital güvenlik yöntemlerinden biridir. Hem pratik hem de yüksek güvenlikli kullanım yöntemi sayesinde kartlı kilit güvenli ön planda tutan iş yerleri için öncelikli tercih olmaktadır. Kıymetli belgelerinizin ve değerli eşyalarınızın bulunduğu ofislerin ve iş yerlerinin güvenliği büyük önem arz etmektedir. Bu dijital yöntem sayesinde hem hayatınız kolaylaşacak hem de kıymetli eşyalarınızın güvenliği maksimize edilecektir. Kilidin kart olmadan açılması mümkün olmadığından saldırılara veya girişimlere karşı yüksek bir önlem almış olursunuz. Bu tür kilitler otellerde ve iş yerlerinde hem güvenlik hem de pratiklik açısından tercih ediliyor. Otellerde yüksek güvenlik sağlamanın yanı sıra kolay ve esnek kullanım sunmasıyla da ideal bir seçim oluyor. Kartların farklı odalar için tekrar tanımlanabilir olması, dijital olarak giriş çıkış izinlerinin kontrol edilebilmesi ile daha iyi bir kullanım deneyimi vadediyor. Bu yönüyle oteller için güçlü bir çözüm sunuyor.

Deprem Riskine Karşı Önceden Alınması Gereken Önlemler
Deprem Riskine Karşı Önceden Alınması Gereken Önlemler

Deprem, yer kabuğunda beklenmedik bir anda ortaya çıkan enerji sonucunda meydana gelen sismik dalgalanmalar ve bu dalgaların yeryüzünü sarsması olayıdır.Buna karşılık olarak da deprem riskine karşı başta evlerde olmak üzere yaşam alanı olarak kabul edilen her yerleşimde çeşitli önlemlerin alınması gerekiyor. Deprem çantası hazırlamak ve hayat üçgeni oluşturmak dışında kontrol edilmesi, alınması gereken önlemler bulunuyor. İlk olarak evin bulunduğu binanın kontrolünün yapılması gerekiyor. Sağlamlığından emin olunması ve buna göre belirli hamlelerde bulunulması büyük önem taşıyor. Bunun yanı sıra deprem planı hazırlamak, evi güvenli hale getirmek, deprem çantası hazırlamak, toplanma noktasını öncesinden belirlemek ve mutlaka deprem sigortası yaptırmak oldukça önemli girişimler oluyor.

Pandemi Sürecine Yönelik 4 Temel Adımda Ev Güvenliği
Pandemi Sürecine Yönelik 4 Temel Adımda Ev Güvenliği

Pandemi süresince evde kaldığınız ve kişisel güvenliğinizi sağlık boyutunda koruduğunuz dönem boyunca hanenizin güvenliğin de aynı şekilde sağlamanız gerekir. Önlem alınmayan evler için hırsızlıktan su sızıntısına, gaz kaçağından pencere kırılmasına, kapı zorlanmasından daha pek çok farklı ihtimale karşı riskler gerçekleşme olasılığı yüksek olur. Küçük veya büyük fark etmeksizin her türlü hasar evlerde yaşanabilecek olaylardır. Bunların erken fark edilmesi duruma direkt olarak müdahale etmeyi kolaylaştırarak daha büyük bir soruna dönüşmesini engeller. Böylelikle evlerde güvenlik kamerası sisteminin kurulması ve akıllı cihazlar üzerinden evin gerek içini gerek dışını korur. Kale Alarm kamera sistemlerinin tercih edilmesi sayesinde de güvenlik üst düzey bir şekilde sağlanır. Temelinde evlerin dışından takibi sağlamak için önemli olan güvenlik kameralarının dışında evlerin içine doğru ilerlediğiniz zaman kapı kilidi, iç kapı kilidi ve çelik kasa kullanımlarında dahi güçlü ve sağlam ürünlerin kullanılması gerekir. Geniş çaplı bir inceleme için pandemi sürecine yönelik evinizde alabileceğiniz 4 temel faktör şu şekilde ele alınabilir:

Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştıracak 6 Öneri
Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştıracak 6 Öneri

Belki halihazırda bulunduğunuz eve sığamadığınız belki de daha yeni bir eve taşınmak istediğiniz için bu yeni hazırlık aşamasına başlıyor olabilirsiniz ancak işin eğlenceli kısmı şimdi başlıyor. Adresinizin kayıtlı olduğu tüm resmi kurumlara, taşındığınız yeni ikamet yerinizi bildirmeniz, elektrik aboneliği gibi müşterisi olduğunuz firmalar ile ilişiğinizi kesmeniz ve taşınacağınız yer için gerekli işlemleri tamamlamanız, birçok yer için adres değişikliği yapmanız, eşyalarınızı paketlemeniz ve ev taşıma için genel bir hazırlık yapmanız gerekiyor.

Güvenliğinizi Benzersiz Kılın: Kale Parmak İzli Kapı Kolu
Güvenliğinizi Benzersiz Kılın: Kale Parmak İzli Kapı Kolu

Eviniz hem içinde bulunan eşyalarınız hem de sevdikleriniz yerinde ve sağlam olduğu sürece güvendedir. Bu güvenliği sağlamaksa sizin elinizde. Kale Alarm, 66 yıllık tecrübesiyle sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için geliştirdiği ileri teknolojili güvenlik sistemleriyle evinizi tüm kötü niyetli kişilere karşı korumak için çalışıyor. Zengin ürün gamına eklediği özel kapı kolu modelleri ile de bu işi mükemmel şekilde başarıyor. Bu ürünler ister parmak izi ister manyetik kart okuyucu aracılığıyla çalıştığı için sizin istemediğiniz hiç kimse evinize ya da evinizin içinde belirlediğiniz herhangi bir alana giremiyor ve böylece beklenmedik olumsuz durumların önüne rahatlıkla geçiliyor. Tüm kapı kolu modelleri içinde ileri teknolojisiyle öne çıkan bu parmak izli okuyuculu kapı kolu, evinin güvenliğini benzersiz kılmak isteyen herkesin gözdesi oluyor.

Ev Değiştirirken Güvenliğinizi de Tazeleyin: Kapı Kilidi Değişimi
Ev Değiştirirken Güvenliğinizi de Tazeleyin: Kapı Kilidi Değişimi

Ev değiştirmek her ne kadar zahmetli bir süreç de olsa, her bakımdan yenilenmek anlamına gelir. Yeni bir muhit, yeni komşular size yeni ve taze enerjiler sunacağı için değerlidir. Tüm bunların yanı sıra eskileri değiştirdiğinizde güvenlik açısından da yenilenmiş olursunuz. Tam da bu yüzden yeni bir eve taşındığınızda yapacağınız ilk iş kapı kilidi yenileme işine girişmektir. Sizden önce orada oturanların ya da ev sahibinin o evin anahtarlarına hala sahip olabileceği düşüncesi her yeni taşınan kişinin aklının bir köşesinde durur. Dolayısıyla kilit değiştirme konusunu bir an önce halledip evin ve içinde yaşayacakların güvenliğini garanti altına almak her daim birincil öncelik olur. Tabi ki, bu değişimi yaparken maksimum güvenlik sağlayacak yeni bir kapı kilidi satın almak oldukça önemlidir. Kısacası paslanmaz çelikten üretilmiş, birbirinden güvenli ve sağlam kilitler kullanırsanız yeni taşındığınız evin güvenliği için endişe etmenize gerek kalmaz.

Bir Odada Kilitli Kaldığınızda Yapmamanız Gereken 4 Şey
Bir Odada Kilitli Kaldığınızda Yapmamanız Gereken 4 Şey

Bir odada kilitli kalmak hemen hemen her yerde ve her zaman herkesin başına gelebilecek olumsuz bir durumdur. Sebebi çok çeşitli olmakla beraber; kapı kilidi bozulması ya da kapının dışarıdan kilitlenmesi bu olumsuzluğa neden oluyor olabilir. Ayrıca sadece evlerde değil, gittiğiniz herhangi bir yerde de bu kötü durumla karşı karşıya kalmanız muhtemel. Bir otel tatiline gittiğinizde otel odasında, sağlık sorunları yaşadığınız hastane odasında ya da akşam yatıya gittiğiniz bir arkadaşınızın evinin bir bölümünde kendinizi içeride kapı kilidi üzerinize kapanmış şekilde bulabilirsiniz. Tabi ki, hiç yaşanmaması tercih edilir ancak böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ne yapmanız ve ne yapmamanız gerektiğini bilmek size büyük avantaj sağlayacağı için oldukça önemlidir. Kısaca özetlemek gerekirse öncelikle sakın paniğe kapılmayın. Odada ne kadar süre mahsur kalacağınızı bilemeyeceğiniz için cep telefonunuz size lazım olacaktır, onun şarjını boşuna harcamayın. Kapı kilidi mekanizması ile oynayıp ona hasar verecek işlemlerde bulunmayın ki sizi kurtarmak için gelenler işlerini hızlıca görebilsin. Son olarak kapıyı kırmaya çalışmayın. Şimdi sıra detaylarda. Siz de bir odada kilitli kaldığınız durumda ne yapmamanız gerektiğini bilmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak böylesi bir olumsuz duruma karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Kapı Kilidi Nasıl Seçilir?
Kapı Kilidi Nasıl Seçilir?

Evlerde kapı kilidinin var olması güvenlik açısından son derece önemli oluyor. Gün içerisinde okula, işe veya dışarıya çıkarken, evin güvenli bir şekilde korunabilmesi ve yabancı birinin girmemesi için kilitlerden ve avantajlarından yararlanılıyor. Kale’nin kapı kilidi modelleri sayesinde bu endişelerden kurtulmak mümkün oluyor. Hiçbir şekilde paslanmayan çelikten yapılan kilitler, her bütçeye uygun çeşidi ile geniş kitlelere ulaşıyor. Evlerin çoğunluğunda çelik ya da demir kapı kullanılıyor ve bu kapı tiplerinde yaygın olarak standart kilitler tercih ediliyor. Yaşam alanlarını yüksek düzeyli bir koruma ve güvenlik altına almak için her ihtiyaca uygun modelde kilit bulunuyor. Sürgülü kapı kilidi çeşitleri başta olmak üzere asma, gizli ve gömme kilitler başlıca ve ağırlıklı olarak kullanım için tercih edilen modeller oluyor. Birbirinden ayrı ve özel olacak şekilde üretilen kapı kilitleri, ağırlık açısından da önemli oluyor. Ağır bileşimler ile üretilen tasarımlar güvenlik açısından daha yüksek güvenlik sağlıyor ve kapının istenmeyen kişiler tarafından açılmasını zorlaştırıyor.

Yeni Normale Güvenli Bir Başlangıç İçin Yeni Kilit Modelleri
Yeni Normale Güvenli Bir Başlangıç İçin Yeni Kilit Modelleri

Güvenlik için geliştirilmiş olan temel ürünlerden biri olan kapı kilidi, farklı model ve çeşitleri ile güvenlik kilitleri adı altında alıcılara ulaşıyor. Asma kilitten gömme kilitlere kadar çeşitlenen ürünlerin kilitlenme mekanizmalarından açılma sistemlerine kadar özellikleri değişiyor. Kullanılan alana göre de farklılık gösteren modeller, son dönemde yeni normale uygun olacak formlarda, hijyeni de daimi kılacak şekilde üretiliyor. Otomatik veya şifreli kapı kilidi modelleri de bu süreçte revaçta olan güvenlik sistemlerinden biri oluyor.

Kilit ya da Silindir Hangi Durumlarda Değiştirilir?
Kilit ya da Silindir Hangi Durumlarda Değiştirilir?

Yaşam alanlarımızın en başta gelen güvenlik etkeni çelik kapılardır. Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği güvenlik konusundaki yenilikler sayesinde, çelik kapılar sürekli bir değişim içerisindedir. Bu yeniliklerin gerçekleştiği çelik kapı parçalarından biri de kilit göbekleridir. Yaşadığınız veya yaşayacağınızı düşündüğünüz sorunlar karşısında, Kale Kilit silindir (göbeği) değiştirme işlemini gerçekleştirerek bütün olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.

En Yenilikçi Özellikleriyle Kartlı Kapı Sistemleri
En Yenilikçi Özellikleriyle Kartlı Kapı Sistemleri

Geçmişten günümüze dek insanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olarak görülen barınmayı daha güvenli bir hale getirmek için geliştirilen kilitler hayatı kolaylaştırıyor. Farkı tekniklerin kullanılarak geliştirildiği bu ürünler sayesinde evlerin, iş yerlerinin ya da pek çok yapının daha emniyetli bir hal alması sağlanırken aynı zamanda kolay kullanım olanakları da dikkat çekmektedir. Geliştirilen kartlı kapı sistemleri ile siz de teknolojinin konforunu hissedin.

Otel Kartlı Kapı Sistemleri
Otel Kartlı Kapı Sistemleri

Güvenli bir şekilde hayatınıza devam etmek her açıdan size kendinizi daha iyi hissettirir. Evlerinizde aradığınız konforu pek çok farklı alanda da bulabilmek adına geliştirilen ürünler ile siz de her an daha huzurlu hissedebilirsiniz. Her yağının vazgeçilmezi olan kapılar, teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bambaşka bir hal alıyor. Birbirinden özel güvenlik sistemleri sayesinde siz de otellerde dilediğiniz gibi zaman geçirebilecek ve kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Çelik Kapı Kilit Göbeği
Çelik Kapı Kilit Göbeği

Güvenlik dendiğinde akla ilk gelen ürünlerin başında gelen kilit sistemleri her evin vazgeçilmezi olan kapıların daha korunaklı olmasına yardımcı oluyor. Her koşulda mükemmel koruma sağlayan kilit sistemleri ile siz de evinizi hırsızlara karşı koruyabilir ve daha rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Çelik Kapı Göbeği
Çelik Kapı Göbeği

Evlerin ya da iş yerlerinin daha korunaklı bir hale gelmesini sağlayan şey kuşkusuz ki kapılardır. Kapılar sayesinde oluşan özel alanlar kişilerin değerli eşyalarını muhafaza etmesini ve kendilerine ait alanları rahatlıkla kullanabilmesini sağlar. Kapıların daha korunaklı bir hale gelmesini sağlayan en önemli etken ise kilittir. Kilit sistemi başarılı olan kapılar hırsızlık ve gasp gibi sorunların uzun vadede ortadan kalkmasına olanak sağlamaktadır. Kilitlerin performansını yükseltmek adına satın alacağınız çelik kapı göbeği ile siz de tüm olumsuzluklara karşı önceden önleminizi alma şansı elde edebilirsiniz.

Türkiye nin %49 u Gece Yatarken Kapısını Kilitlemiyor

Kale Endüstri Holding in Türkiye nin Güvenlik Alışkanlıkları Araştırması ile güvenli yaşamak konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyor.