about_holding01

1953 yılında temelleri atılan, 1979'daki büyük yatırımı Kale Kilit ile sektöre güçlü bir adım atan,1988 yılında tüm şirketlerini holding çatısı altında toplayan ve  2016 yılında Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğini taşıyan Çerkezköy Fabrikasını kuran Kale Endüstri Holding A.Ş., sadece Türkiye’de değil, dünya pazarında da söz sahibi bir global marka olarak dev yatırımlara imza atıyor.

Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Endüstri Holding A.Ş. ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayarak büyümeye devam ediyor. 

Kale Endüstri Holding bünyesinde bulunan Kale Kilit, bugün kendi sektöründe ülkemizin lider firması ve dünya kilit piyasasında da entegre tesis olarak sanayi üretiminde önemli bir rol oynuyor. Bugün bulunduğu alana sığmayan Kale Endüstri Holding'e bağlı şirketler; kilit, silindir, elektromekanik kilit, elektronik kilit, elektronik geçiş kontrol sistemleri, çelik kapı, para kasası, yangın kapısı, pencere sistemleri, sigorta hizmetleri ve alarm güvenlik hizmetleri sektöründe de faaliyet göstermektedir.

“Kale Tam Kapsam Güvenlik” mottosuyla hareket eden  Kale Endüstri Holding; alarmdan kasaya, kilitten sigortaya, pencere sistemlerinden kapıya ve elektronik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan bir güvenlik paketidir. Müşterilerine Kale güvencesiyle bütünsellik ve konfor sağlar. 

Holding Grup Şirketleri :

  • Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş. (Çelik Kapı Kilidi, Silindir, Daire Kilidi, Elektromekanik Kilit, Aksesuar Çelik kapı, Çelik kasa, Yangın kapısı, Elektronik Kilit, Cam aksesuarları, Elektronik Kartlı, Kapı Hidroliği, Asma Kilit, Geçiş Kontrol Sistemleri,)
  • Kale Sigorta Acenteliği A.Ş. (Sigorta Hizmetleri)
  • Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş.
  • Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.
  • Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme A.Ş. (Gayrimenkul Hizmetleri)