letterfromchairman_01

“Gerçeğe dönüştüreceğimiz hayallerimiz var”

Yarım asrı aşkın bir süre önce  başladığımız girişim sonucu, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte, sadece Türkiye’nin lider kilit üreticisi olmakla kalmadık, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline geldik. Kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, dünyadaki en önemli kilit üreticilerinden birisi olmayı başardık.

Kale Kilit olarak hep daha ileriye doğru yol almamız, ‘Değişimin Kale’si olmamız gerektiğinin bilinciyle yolumuza devam ediyoruz. Girişimlerimize, yatırımlarımıza sürekli yenilerini ekliyoruz. Bu ilkemiz ve hedefimiz doğrultusunda;  Çerkezköy’de yapımını tamamladığımız Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisini ülkemize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.  Kale Endüstri Holding bünyesindeki tüm grup şirketlerinin ürünlerini tek bir çatı altında üreteceğimiz Çerkezköy Fabrikamız, global oyuncu olarak gücümüze güç katacak.

 

Müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışımız, üstün güvenlik ve kalite ilkelerimiz ve iş ahlakına uygun dürüst çalışmalarımız, 68 yılın sonunda bizlere sadece haklı bir gurur yaşatmakla kalmıyor, Türkiye’nin sanayisine yaptığımız katma değerin mutluluğunu da yaşamamızı sağlıyor.

Başarımızı dürüstlük, inanç ve ekip ruhuyla çok çalışmaya borçluyuz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar, Kale Kilit’in ve Kale Endüstri Holding’in başarı hikâyesinde aslında sadece bir başlangıç. Bundan sonrasında da kat edecek yolumuz ve gerçeğe dönüştüreceğimiz hayallerimiz var.

Hedeflerimize ulaşmak için değerlerimizden ve iş anlayışımızdan taviz vermeden, yaşama güvenlik katan unsurları en üst kalitede üretmeye devam edeceğiz. Kale Endüstri Holding’in her geçen gün büyüyen yapısıyla yeni başarılara imza atacağına inancım sonsuz…

En derin saygı ve sevgilerimle…

Sadık Özgür
Kale Kilit Kurucusu ve
Kale Endüstri Holding A.Ş. Onursal Başkan