KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG

1953 yılında kurucumuz Sadık Özgür tarafından temelleri atılan kuruluşumuz, 1988 yılında tüm şirketlerini Kale Endüstri Holding çatısı altında topladı. 2016 yılında üretimini Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan Kale Endüstri Holding, 2018 yılında ise Vadistanbul’daki yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni Genel Müdürlük binasına taşınmıştır.

70 yılı aşan tecrübesi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Endüstri Holding, ulusal ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayarak büyümesine devam etmektedir. Kale Endüstri Holding'e bağlı şirketler; kilit ve güvenlik sistemleri, elektronik geçiş kontrol sistemleri, çelik kapı, para kasası, yangın kapısı, pencere sistemleri, sigortacılık hizmetleri ve alarm güvenlik hizmetleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kale Endüstri Holding’in lokomotif şirketi olan Kale Kilit, Türkiye genelinde yaygın satış ağıyla her noktaya ulaşma ayrıcalığı sunarken, aynı zamanda “Türkiye’nin En Çok Bilinen ve Tercih Edilen Kilit Markası” olma özelliğini de uzun yıllardır taşımaktadır. Sektörünün ilk AR-GE merkezini açan, teknolojik yatırımları ve inovatif ürünleri ile dikkat çeken firma, sekiz ürün grubu altında, her türlü güvenlik ihtiyacına uygun 350’nin üzerinde farklı ürün üretmektedir. Dünya genelinde 100’den fazla ülkeye ihracat yapmakta olan Kale Kilit, bölgesel güç olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

kaleendustri-home-right