Güncel

MEKANLARDA GÜVENLİĞİN SEMBOLÜ

KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG

PENCERE FUARI’NDA

 

Türkiye’nin kilit ve çelik kapı sektöründe tartışmasız lider firması olan Kale Endüstri Holding, en son teknolojiyle üretilen ürünlerini 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen  İstanbul 2015 Pencere Fuarı’nda sergiledi.

 

“Tam Kapsam Güvenlik” anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlere kadar birçok noktada güvenlik ürünleriyle ön plana çıkan Kale Endüstri Holding, en son teknolojiyle üretilen ürünlerini 11 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul 2015 Pencere Fuarı’nda, fuar katılımcılarına sundu.

Çok geniş bir ürün yelpazesiyle fuarda yer alan Kale Endüstri Holding standında, Pencere grubunda “Kaldırsür Kaldırmalı Sürme Sistemi, Devrilmeli Sürme Sistemi, farklı teknolojilere sahip olan kilitli kapı sistemleri, alüminyum ve PVC çift açılım sistemleri, pencere motorları yer aldı. Kale Çelik Kapı, Kale Kilit Dış Ticaret ve Kale Kilit’in son dönemde sektör profesyonellerinin ve tüketicilerinin beğenisine sunduğu Retro Çelik Kapı, İ-serisi elektronik kilitler ve Kale İkaz Silindiri  ise standı ziyaret edenlerin en çok ilgi gösterdiği ürünler arasındaydı.

 

Bu sene on altıncısı düzenlenen, İstanbul Pencere, Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile birlikte 99 ülkeden ve Türkiye’nin tüm illerinden yaklaşık 55 bin profesyonelin ziyaret ettiği fuar kapsamında Kale Endüstri Holding standını ziyaret edenler keman dinletisi  ile karşılandı. Keman dinletisi ve dans şovunun gerçekleştiği Kale standında ziyaretçiler teknik ve estetik olarak mükemmel ürünleri incelerken aynı zamanda eğlenceli zaman da geçirdi.


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer