Güncel

KALE 60. YIL KUTLAMALARI

 

Kale Kilit’in 60. yılı dolayısıyla, beyaz yaka çalışanları için 27 Aralık’ta Baltalimanı Portaxe Restaurant’ta, mavi yaka çalışanları için 29 Aralık’ta Topkapı Premium Labella’da gerçekleştirilen organizasyonlarda Kale Kilit çalışanları gönüllerince eğlendiler.

Beyaz yakanın 300 kişi olarak, mavi yakanı 600 olarak katılım gösterdiği organizasyonlarda Kale ailesi, sektörün öncüsü olarak 60. Yıla gelmiş olmanın mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda biten bir yılın tüm yorgunluğunu da eğlenerek üzerlerinden attılar. Her 2 organizasyonda İK Müdürü Emin Çay’ın açılış konuşması ve sunumunu yaptığı gecede ilk olarak Sn. Sadık Özgür’ün bugüne kadar hiçbir yerde yayınlanmamış hayat hikâyesi tanıtım videosu yayınlandı. Akabinde 60. Yıl için hazırlanan reklam filminin yayınlanmasının ardından 20 Yıl ve üstü çalışanlara özel hazırlanan geçmişe yolculuk sunumları yapılarak sonrasında plaketleri takdim edildi. Ayrıca Kale çalışanlarının duygu ve düşüncelerini aktardıkları video çekim sunumları büyük bir keyifle izlendi.

Beyaz yaka çalışanlarının yemeğinde Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sedat Özgür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Kenan Kızıltan’ın, 60.yıl ve gecenin anlam ve önemini içeren konuşmaları gerçekleşti. Mavi yaka çalışanları için gerçekleşen gecede Satış ve Pazarlama Koordinatörü Bedri Ulukan, Kale Çelik Eşya Fabrika Müdürü Şahin Erol, Üretim ve Bakım Müdürü Serhat Volkan Yılmaz ve Türk Metal Sendikası 1. Nolu Şube Başkanı Murat Salar duygu ve düşüncelerini konuklarla paylaştılar.
 

Hediye çekilişleri düzenlenen, canlı müzik ve dj eşliğinde eğlence dolu saatler geçirilen organizasyonlar toplu fotoğraf çekimleri ile sonlandı.
 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer