Güncel

 KALE KİLİT, ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI’NA DAMGA VURDU!

 

 

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit, 13-16 Ocak 2016 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’na katıldı. Kale Kilit’in, sektöre yönelik yenilikçi ürünleri fuarda ziyaretçilerden tam not aldı.

 

Kilit ve Çelik Kapı sektörünün lider firması Kale Kilit, turistik işletmeleri bir araya getiren ve sektörün lider firmalarının katıldığı ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’nda ziyaretçilerle bir araya geldi. 13-16 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleşen fuarda, Kale Kilit’in zengin ve yenilikçi ürün yelpazesinin yer aldığı stant büyük ilgi gördü.

Fuara Dış Ticaret ürünleri ile katılan Kale Kilit ’in özellikle lüks seri kartlı ve şifreli kilit serisi, elektronik dijital kasalar, şık tasarımlı elektronik kilitlerden oluşan modern seri, ana giriş kapıları için dizayn edilmiş X5 Otomat ve geçiş kontrol ünitesi gibi ürünleri dikkat çekti.  Stantta ayrıca kapı hidroliği, topuzlu kilit, şifreli asma kilit, dijital şifreli kasa, dokunmatik şifreli kilit, enerji tasarrufu ünitesi ve elektromanyetik kilit ürünleri de yer aldı.

Kale Kilit yetkilileri fuar katılımıyla ilgili, Kale Kilit olarak Türkiye’de ve dünyada otelcilik sektörünün en çok tercih ettiği markalardan biriyiz ve her gün bu sektördeki etkinliğimiz ve yetkinliğimiz artıyor. Turizm işletmelerinin buluştuğu ve sektör temsilcilerinin yer aldığı ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’nda markamızı temsil etmekten ve markamızın gördüğü ilgiden çok memnunuz. Kale Kilit olarak markamızı, sektörümüzü ilgilendiren fuar ve organizasyonlarda tüketicilerimizle ve iş ortaklarımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer