Güncel

 GÜVENLİĞİN MARKASI KALE,

İSTANBUL 2016 PENCERE FUAR’INDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Türkiye’de güvenlik denince akla ilk gelen, her 3 evden 2’sinde tercih edilen Kale Kilit  en yenilikçi ürünlerini 09 – 12 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul 2016 Pencere Fuarı’nda sergiledi.

Türkiye’nin kilit ve çelik kapı sektörünün öncü ve lider firması Kale Kilit,  09 – 12 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul 2016 Pencere Fuarı’na en yeni teknolojilerle üretilen ve üstün güvenlik sağlayan ürünleriyle katıldı. Bu yıl 17’ncisi düzenlenen İstanbul Pencere, Cam ve İstanbul Kapı fuarları ile birlikte 99 ülkeden ve Türkiye’nin tüm illerinden yaklaşık 55 bin profesyonelin katıldığı İstanbul 2016 Pencere Fuarı’nda Kale Kilit standı da Kale Kapı Pencere markasıyla büyük ilgi gördü.

Kale Kilit, 160 m2’lik özel tasarım standında kilit silindir grubunu, lüks seri ürünleri ve elektronik kilitlerini, alüminyum ve PVC pencere gruplarını, yarı otomatik devrilmeli sürme sistemi, kaldır sür sistem, Kale safir çift açılım, Luna Alüminyum çift açılım, Multitek Açılım sistem, Safir çift kanat kilitli kapı sistem,  Aral Kilitli sistemleri ve Kato motorlu sistem gibi güvenlikte çığır açan ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Standart yangın kapısının aksine panik barın alt ve üstünde özel cam yer alan Kale Camlı Yangın Kapısı ve kullanıcılara maksimum güvenlik sağlayan Kale 6. Seviye Çelik Kapı ise stantta en çok dikkat çeken ürünler oldu. 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer