Güncel

Kale Kilit İstanbul Bayi ve Satıcıları İle Biraraya Geldi

30.03.2006

Sektöründe Dünyanın en büyük 3 firmasından biri olan KALE KİLİT, İstanbul bayi ve satıcılarını bir araya getirdiği bayi toplantısında 2006 yılının iş hedeflerini anlattı.

Kalite, güven ve garantiden ödün vermeyen Türkiye’nin lider firması KALE KİLİT, İstanbul bayilerine tesislerini gezdirerek kilit üretimini baştan sona görme fırsatı sundu.

Kale Endüstri Holding’e bağlı KALE KİLİT, İstanbul bayi ve satıcılarını, 2006 yılı iş hedeflerinin anlatıldığı, fabrika gezisi, ürün tanıtımları, gezi ve eğlenceyi bir arada sunan bir organizasyonda ağırladı. Kilit ve barel üretiminin bir arada yapıldığı entegre tesislerden biri olan KALE KİLİT fabrikasını gezdiren yöneticiler, misafirlere yeni ürünleri de tanıttılar. Organizasyonda kilit üretimini yakından izleyen kilit profesyonelleri, müşterilerine satacakları yeni kilitlerin özellikleri ve ayrıcalıklarını yakından inceleme ve bilgi alma fırsatı buldular. Asma kilit üretiminden holdingleşmeye uzanan KALE KİLİT başarı öyküsünün de anlatıldığı toplantıda; İstanbul bayi ve satıcıları KALE KİLİT’ de kurumun bir parçası ve başarısında katkı sahibi olmanın onurunu paylaştılar.

Sedat Özgür “Gücünü sizlerden alarak büyüyen KALE KİLİT ve Kale Endüstri Holding A.Ş. ’in bu uzun yolculuğunda bize olan inancınız, emekleriniz ve bu ortak başarıdan doğan gururu bizlerle paylaştığınız için size teşekkürlerimi sunuyor ve daha nice yıllar beraber çalışmayı diliyorum” mesajını verdi.

Gerçekleştirilen organizasyonla kurumu ve meslektaşlarını daha yakından tanıma, bilgi sahibi olma fırsatı bulan bayilerin keyifli sohbetine akşam yemeğinde sahne alan Muazzez Ersoy da nostaljik şarkılar ile eşlik etti.


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer