Güncel

Kale Kilit, "Türkiye’nin Süper Markaları" Arasında

29.07.2008

Kale Kilit, dünya çapında tanınmış “Superbrands Organizasyonu” tarafından “Türkiye’nin Süper Markaları” kitabına dahil edilen ilk kilit markası oldu. 24 Temmuz Perşembe günü, Superbrands Türkiye tarafından düzenlenen Türkiye’nin Süpermarkaları Özel Onur Gecesi’nde Kale Kilit Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Hülya Kılıç, Kale Kilit adına Superbrands katılım sertifikasını aldı.

Sektörünün lider markası Kale Kilit, İngiltere merkezli bağımsız bir marka değerlendirme organizasyonu olan Superbrands tarafından, Türkiye’nin Süpermarkaları arasında açıklandı. Markalaşma sürecinde başarılı olan, kalite odaklı kurumların yer aldığı ve dünyanın önemli başkentlerinde, Türkiye’de politik, iş ve akademik çevrelere dağıtılan Superbrands kitabına dahil edilen ilk Türk kilit firması olan Kale Kilit, bu gelişme ile birlikte sektördeki öncü konumunu pekiştirdi.

Markalaşma konusunda otorite konumunda olan ve toplam 72 ülkede faaliyet gösteren Superbrands Organizasyonu, kitabına dahil ettiği kurumları uluslararası ağı vasıtasıyla dünya çapında geniş bir kitleye duyuruyor.


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer