Güncel

Kale'den, Suyun ve Buzun İnsana Mükemmel Sunumu

28.06.2006

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden olan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Dış Ticaret, Buzzbar ve su dolabı ile yaza özel ürünleri tüketiciye sunuyor. Yeni ürünler; evde, işyerinde, fabrikada, ofiste, okulda, camide, sporda, eğlencede, tatilde, otelde veya teknede hem ısıtma hem de soğutma sorununa çözüm sunuyor.

11 farklı modeli olan Kale Su Dolapları, suyu istenen sıcaklık veya soğukluğa ulaştırabildiği gibi gerekli içme kalitesine de ulaştırıyor. İçerisindeki UV sterilizasyon sistemi ile şebeke suyundaki bakterileri yok eden Kale Su Dolabı, “şebekeli” modelleriyle şehir suyunun devamlı kullanımına imkan sağlıyor. Kale Su Dolabı’ nın tercih edilen diğer modellerinde ise, memba suyu damacanalarla yerleştirerek kullanılabiliyor.

Suya hijyenik olarak ulaşmak istenen her yerde kullanılabilen Kale Su Dolabı, kompresörlü soğutma sistemi, 2 yıllık garanti süresi ve sahip olduğu üstün teknolojinin yanı sıra yaygın satış ve servis ağı ile rakiplerinden ayrılıyor.

Geleneksel buz yapıcılardan farklı;

Kale BUZZBAR

Kale Dış Ticaret’ in diğer ürünü Kale BUZZBAR; özellikle eğlence mekanlarında ve teknelerde pratik kullanım avantajı sağlıyor. Geleneksel buz yapıcılardan oldukça farklı olan ürün; taşınabilir olması, tek bir tuşla buz üretmesi ve mikro bilgisayar kontrolü özelliklerine sahip. Kale BUZZBAR, sıvı sıçramasını önleyen kendine has kübik buz taneleri üretiyor.

Kale BUZZBAR, hızlı ve çok sayıda buz kullanımı ihtiyacının olduğu özellikle eğlence mekanlarında, hijyenik ve standart buz üretimi için tasarlandı. Günlük 15 kg buz üretim kapasitesine sahip Kale BUZZBAR, 4.5 litrelik su tankına sahip. Büyük, orta ve küçük olmak üzere üç farklı büyüklükte buz üreten Kale BUZZBAR; buz ölçüsü seçimi, mikro bilgisayarlı kontrol paneli ve su seviyesi uyarısı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Ürün hakkında detaylı bilgi için : 0212 641 71 54

 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer