Güncel

Avrupa Anahtarcılar Federasyonu İle Anahtarcılar Çilingirler ve Kilitçiler Federasyonu Ortaklığı İle Düzenlenen Elf 2010 Convention Kale Kilit Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti.

25.08.2010

Avrupa Anahtarcılar Federasyonunun genel kurulunun da yapıldığı organizasyonda, anahtarcılar ve çilingirler için kapsamlı teşhirler ve eğitimler yapıldı. Türkiye'nin lider kilit markası Kale Kilit'in ana sponsorluğunda gerçekleşen ELF 2010 Convention, deneyimlerin ve güncel gelişmelerin paylaşılması ve kapsamlı teşhirlerle tanıtımların yapılması amaçlarını taşımaktadır. Bu amaç çerçevesinde güvenlik üzerine pek çok toplantı ve seminer organize edildi.

28-30 Mayıs tarihleri arasında WOW Hotel Kongre Merkezi'nde gerçekleşen teşhir, seminer ve eğitimlerle, mekanik ve elektronik koruma alanında söz sahibi uluslararası firmalar ve çilingirler bir araya gelerek, sektördeki son trendleri yakından görme fırsatı buldular. Toplantıya katılan firmalar ile çilingir ve anahtarcılar, etkinlik süresince mesleki gelişim sağlayan konularda eğitim alarak, işi uzmanlarından dinleme ve uygulamalı olarak görme imkânına sahip oldular.

Organizasyonun ana sponsoru Türkiye'de sektörünün lideri Kale Kilit, 3 gün boyunca 3 seminer ve 2 eğitim vererek, özel stand alanında elektronik ve mekanik birçok yeni ürününü sergiledi.


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer