Güncel

Kale Çelik Kapı’dan Büyük Yenilik Anahtarınız Parmağınız!

15.06.2006

Kale Çelik Kapı’nın son teknoloji ile donatılmış yeni çelik kapılarında, kodlanmış parmak iziniz hassas PİKS optik tarayıcı ile okunup, parmak iziniz algılandıktan sonra kapı otomatik olarak açılıyor. Dışarıya çıkmak istenildiğinde tek bir tuş ile kapı yine otomatik olarak açılıyor. Kullanıcının ayrıca anahtar kullanmasına ya da taşımasına gerek bırakmayan sistem; opsiyonel olarak değişken kodlu uzaktan kumanda ile de çalıştırılabiliyor. Sistem ayrıca 30 kişiye kadar parmak izi tanımlanabilen ileri bir güvenlik sistemi sunuyor.

Kullanım konforunun yanı sıra güvenliğin en üst seviyeye çıkarıldığı bu üründe, özel bir pille yaklaşık 10 bin adet açma kapama işlemi gerçekleştirilirken 6-7 yıl pil değiştirmeden kullanma imkanı veriyor. Kapının bir diğer özelliği de dışardan zorlandığında (hırsızlık v.b.) 90 desibel ses şiddetine sahip gizli alarm sistemi ile uyarı sistemine sahip olması.

Parmak iziyle açılabilen kapılar 15-18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeni Fuar Merkezi’nde düzenlenen “Kapı Fuarı”nda ziyaretçileriyle buluşuyor.


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer