Güncel

Kale'den Yangına Dayanıklı Kapılar

12.05.2006

Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Çelik Eşya, en ileri teknolojisiyle ürettiği yangın kapıları ile yaşam alanlarındaki güvenliği daha da arttırıyor. Kalite, güven ve garantiden ödün vermeyen Kale Çelik Eşya’ nın, panik bar sistem özelliğine sahip olan kale yangın kapıları felaket durumlarında kolaylıkla açılarak kurtulmayı kolaylaştırıyor.

Yaşam alanlarında yıllardır etkili koruma sağlayan Kale Çelik Eşya, ürün yelpazesindeki yangın kapılarıyla tüketicilerine daha güvenli yaşam alanları sunmaya devam ediyor. 120 dakika yangına dayanıklı Kale yangın kapıları, panik bar sistemi özelliği ile felaket durumlarında kilitli olan kapıların tek dokunuşla kolayca açılmasını sağlıyor. 75 derece üzerindeki sıcaklıklarda genişleyen kapılar özel contaları sayesinde dumanın başka bölgelere sızmasını engelliyor.

Apartman, okul, hastane, fabrika, alışveriş merkezi, tiyatro, sinema gibi insan ilişkilerinin yoğun yaşandığı alanlarda da kullanılan Kale yangın kapıları, ateşe dayanıklı camları, tek ve çift kanat seçenekleri, servis ve satış sonrası hizmetleri ile kalite güven ve garantiyi bir arada sunuyor.

Kale Çelik Eşya’nın hizmet verdiği kuruluşlar arasında Bayer, Çırağan Sarayı İşletmeleri, Garanti Finans Kiralama A.Ş, Loreal, Bilim İlaç, Fako İlaçları A.Ş gibi sektörün önde gelen markaları yer almaktadır.

 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer