Güncel

Kale Endüstri Holding Uluslararası Yapı 2006 Fuarı’nda...

12.05.2006

Kale Endüstri Holding şirketleri, 3-7 Mayıs tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Uluslararası Yapı 2006 Fuarı"nda Salon 2'de bulunan standında ziyaretçileriyle buluştu.

Sektöründe dünyanın 3 büyük kilit üreticisinden biri olan Kale Kilit, sektör profesyonellerini bir araya getiren Yapı Fuarı’nda yoğun talep gören 182 Otomatik Kilitlemeli Kilit, Champion Kilit, Fişeli Emniyet Kilitlerini tanıttı.

Yüksek güvenlik özelliğine sahip çelik kapılarını yıllardır tüketicileriyle buluşturan Kale Çelik Eşya; kalite, güven ve garantiden ödün vermeden ürettiği çelik, yangın ve toplu konut kapılarını Yapı Fuarı’nda tüketicileriyle buluşturdu. Uygun fiyatları ile satışa sunulan çelik zırhlı kapılar, güvenliğin öneminin arttığı günümüzde ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Pencere aksesuar sektöründe dünya markası olmayı hedefleyen Kale Kapı ve Pencere Sistemleri A.Ş. deneyimli mühendis ve satış ekibi ile piyasa şartlarına uygun, kullanıcılara yeni alışkanlıkları kazandırarak özgün, patentli tasarımlarını ziyaretçilere sundu.

Kale Dış Ticaret şirketi tarafından pazarlanan cam kapı aksesuarları ilk defa Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Kale marka güvenliği ve garantisinde satışa sunulan cam kapı aksesuarları için bayilikler verilmeye devam ediyor.

 

KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG Grubuna Bağlı Fuara Katılan Şirketler;

  • Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.
  • Kale Çelik Eşya San. A.Ş.
  • Kale Kapı Pencere Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
  • Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş.

 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer