Güncel

Atatürk Havalimanı Kargo Terminali Yanarken Kasa Dairesi'ni Kale Korudu.

06.06.2006

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Kargo Terminali'nde çıkan yangında; KALE Çelik Zırhlı Kasa Oda Kapısı, kasa dairelerinin zarar görmemesine büyük bir katkı sağladı.

Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Çelik Eşya’nın bir ürünü olan KALE Çelik Zırhlı Kasa Oda Kapısı, yangında Sistem Lojistik’e ait 3 kasa odasını ve Çelebi Kargo Şirketleri’ne ait 4 kasa odasını sıfır zararla koruyarak milyonlarca dolar değerindeki döviz ve altını kurtardı.

Yaşam alanlarını yıllardır etkili ve güvenli bir şekilde koruma anlayışıyla yoluna devam eden Kale Çelik Kapı, ürün yelpazesinde bulunan KALE Çelik Zırhlı Kasa Oda Kapısı ile lojistik ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar, kuyumcular, bankalar, finans kuruluşları, borsa ve menkul kıymet şirketlerine güvenli çalışma ortamları sağlıyor.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Kargo Terminalinde 3 ve 4 numaralı antrepolarda çıkan yangında; kasa dairesi olarak kullanılan sahanın beton takviyeli duvarları, tabanı ve tavanı çelik konstrüksiyon takviye ile güvenli hale getirildikten sonra; monte edilen KALE Çelik Zırhlı Kasa Oda Kapısı sayesinde, içindeki değerli eşyalar korundu. Uluslararası normlara uygun kalitede üretilen; yangın, soygun girişimleri ve diğer tehlikelere karşı tam güvenlik sağlayan bu sistemin, üretim ve montaj işlemleri Kale Çelik Eşya teknik elemanlarınca gerçekleştirilmektedir. Kasa oda bölümünün kapısına ankraj millerle kaynatılarak monte edilen KALE Çelik Zırhlı Kasa Oda Kapısı iki anahtar ve özel mekanik şifre ile donatılıyor.

Çelik Zırhlı Kasa Oda Kapısı, alevle kesmeye karşı anti-ark özellikli ve zırh çeliği takviyesi ile kalite, güven ve garantiyi bir arada sunuyor.

 

 


ie 6 Google Chrome Mozilla Firefox Google Chrome Microsoft Internet Explorer